Był sobie sweterek

Był … zapomniany na dnie szafy i miałam go już oddać, ale ze sweterka powstała dekoracyjna poszewka na poduszkę.

0xTo takie szybkie diy. Poszperajcie w swoich szafach, może znajdziecie jakiś sweter, którego już nie nosicie. Przygotowanie takiej poduszki zajmuje tylko chwilę.  A tak wyglądał sweterek przed metamorfozą :-)

1xPo odcięciu górnej części na wysokości pach, zszyłam sweter w miejscu przecięcia. Żeby zakończenie nie pruło się obszyłam dodatkowo taśmą.

2x3xPozostało tylko przyszyć guziki … i gotowe.

4x5x6x7xTo naprawdę nic trudnego :-) Miłego wieczoru.

Gwardziści trzej…

… po świąteczne DIY … rychło w czas. Plan był, ale wyszło jak zwykle … nie zdążyłam przed Świętami. Znaczy się jednego gwardzistę uszyłam, do kalendarza adwentowego dla siostrzenicy. Żeby nie było :-)

0k

Do wykonania zawieszek potrzebowałam czarny, biały, czerwony i beżowy materiał, białą tasiemkę, ocieplacz do wypchania … to wszystko. Z papieru odrysowałam szablon, który pomógł mi wyciąć odpowiednie kawałki materiału.

1k2kZszyłam je ze sobą w odpowiedniej kolejności …

3k… a potem ze sobą dłuższe boki, tak żeby powstała tuba, którą wypchałam ocieplaczem. Końce zszyłam. Pozostało tylko wyszyć oczy, usta … i troczki?! od czapki. Chyba tak to się nazywa?! ;-)

4k5k6k7kU mnie choinka jeszcze stoi, więc trochę się nimi nacieszę. Przynajmniej z tydzień :-) A na przyszły rok uszyję więcej … tylko zacznę już w lecie?!?!? ;-)9k10k12k11kMiłego wieczoru.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...