Kolejny brulion

„INNA OPTYKA PIĘKNA” … kolejna, już dziewiąta część Subiektywnego Przewodnika po Małych Przyjemnościach dotarła do mnie. Magiczna chwila, kiedy otwieram przesyłkę … czuć jeszcze zapach z drukarni i wiem, że czeka mnie kolejna niezwykła podróż do innego świata.

1g2gJuż sama okładka cieszy oko i zachęca do lektury. Jest estetyczna i świeża … uwielbiam taki klimat.

3gA w środku?! Mnóstwo niepowtarzalnych, klimatycznych zdjęć i inspiracji.

4g5g6gKolejny brulion dołączył do poprzednich części i nie ulega wątpliwości, że wiele razy będzie przeglądany i czytany. Zawsze pod ręką, na poprawienie nastroju.

7gMiłego wieczoru.

Nowe poduszki na krzesła

Dawno mnie tu nie było, czasu jakoś mało … albo źle się organizuję. Zaczęłam realizować dawno odkładane pomysły … tylko, że za dużo na raz. Powoli zaczynam ogarniać ten bałagan i będzie mnie trochę więcej na blogu.

0tW końcu uszyłam nowe pokrowce na poduchy do kuchni. Materiał długo czekał w szafie na swoją kolej. Od dawna marzyłam o białych poduchach, zastanawiałam się nad praktycznością … ale co tam … jak się mocno pobrudzą, uszyję nowe ;-)

1t2tPodoba mi się jak rant poduszki wykończony jest wypustką. Tym razem nie chciałam, żeby się wyróżniał i kupiłam w pasującym kolorze. Trudno było … w sklepach jest zatrzęsienie wypustek z satyny, dostępne są we wszystkich kolorach tęczy … tych bawełnianych jest jak na lekarstwo.

3t4t5tJeden deszczowy wieczór i poszewki gotowe :-)

6tCiekawe jak długo będą takie białe?! …

7t… ale wyglądają fajnie :-)

8tDobranoc.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...